כיף להיות מפורגן

 

"אם רק היית יודעת איזה עבודה הצלחנו לעשות אצלי במסדרונות הלב והראש שלי. כמה הבנות . דברים שלא ראיתי שנים! ואת הגעת ובדרכך הבלתי מתפשרת , הראית לי אותם . אני מרגישה שאני מתחזקת מבפנים . תמי אני כל כך אוהבת אותך..." ה. שם טוב (אפריל 2017 )

 

"היי תמי , לקח לי שבוע להפנים ולעקל את הפגישה שלנו. מודה לך על פגישה שבעקבותיה , אני הולכת לשינוי. דבר ראשון התחלתי תכנית של תזונה נכונה בתקווה שגם אשיל כמה קילוגרמים...." גילה פ. (אפריל 2017 )

 

"בשניה שיצאתי ממך התחברו לי הרבה דברים והתגבש לי רעיון , האתר שאני הולכת לבנות....נתת לי מלא כוח מבפנים ואני מתחילה למצוא את הכוח מבפנים. ..אז תודה שאת מראה לי כמה כוח יש לי לשנות דברים. מור ב. ( אפריל 2017 ) 

 

"התחלנו לפני קצת יותר משנה תהליך החלמה אפשר לקרוא לזה כך . הייתי אחרי פיטורים מעבודה ופרידה מזוגיות . עם המפגשים איתך, הצלחתי להבין את מה שעומד מאחורי הפרידה מהצד שלי. להבין שאממנם היה לי חלק בפרידה, אבל מה שהניע אותי זה הפחד , הפחד להיות לבד ושלא תהיה לי אהבה . איתך הצלחתי להבין שהכל פתוח והרשות נתונה ושצריך תמיד להאמין ולא לפחד . לא לתת לפחד לכוון אותי בחיים, לא לפחד להיות לבד .. למדתי להציב את עצמי במקום הראשון .. היחוןדיות שלך היא להקשיב ולגרום לבן אדם הכי סגור  שיש להוציא מבפנוכו . אין לי ספק שאם לא הייתי באה אלייך , לא הייתי חזקה ואופטימית כפי שאני היום . ש. בן שבת (דצמבר 2016 ) 

 

"ראשית התגעגעתי ואנחנו נדבר אחרי החג . שנית ראי להלן (...) 

ועל כך אני מוקירה תודה על הדרך וההכוונה שלך בשנים שאנחנו יחד שעוזרת לי לגלות אותי.

זה לעולם לא יהיה לי מובן מאליו.

אני אוהבת אותך". (לימור א. ) (ספטצבר 2016 ) 

 

 

 

"אהובה , כל מה שהייתי צריכה זה פרופוציות, עשיתי מהומה על מאומה, והמפגש איתך נתן לי טיפים ונקודת מבט בריאה וטובה והכי נכונה שיכולתי לבקש. אומנם היום לא נכנסה עבודה גם מחר בינתיים ריק אבל חזר לי השקט והאמונה, תודה" (ג')

 

"סתם כי את נותנת כל יום השראה בפוסטים שאת כותבת ובכלל... ( א') 

 

"תמי אהובה, רציתי לאחל לך באופן אישי ופרטי מזל טוב ליום ההולדת,

שתבורכי מלמעלה בבריאות, באושר ובפרנסה טובה וסיפוק מהעבודה.

תודה ענקית על כל העזרה שאת מושיטה תמיד, את אישה מיוחדת במינה, נפלאה ומעוררת השראה. אני שמחה שזכיתי למצוא אותך ולהכיר וללמוד ממך המון.

שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא באור ואהבה! (ד') 

 

"כל מילה שלך טיפול אישי לי , המשך יום מוצלח". (נ') 

 

 

 בעקבות סדנאות התשליך : 

 

 

"שבת שלום תמי,

הסדנה הייתה טובה, האוירה הייתה כייפית ובאמת שהיה נעים". א'

 

"גני אני מצטרפת ל.. המפגש הזה הגדיל לי את הלב !!! תודה לכל אחת ואחת מכן . תודה ענקית לתמי , שתהיה שנה טובה ". (א') 

 

"תודה לתמי ולכל הבנות בסדנה. תמי את מדהימה  ואני זכיתי להכיר בנות מדהימות .." (א') 

 

"תמי תודה רבה על הסדנה, יצאתי עם מלא חומר לעבודה .. (ר') 

 

"היה כיף לפגוש עוד נשים לתרום ולהיתרם וכמובן ממך הייתה תחושה של ביטחון וידעת להיכן להוביל כל אחת ואחת  ולי היה שחרור בועת ההתרגשות .. " (ס')

 

ממליצים ומפרגנים

050-5711018